EXCITE „Man Volume 30ml

Inovativní zvětšující gel Excite Man Volume je z hlediska efektivity i ceny nejlepším prostředkem na trhu pro zvětšení údu. Po nanesení gelu dochází k výrazně většímu prokrvení penisu, což způsobí zvětšení a zároveň prodloužení penisu.zajišťuje velmi pevnou erekci,zvětší délku i průměr údu.Náš tipVyzkoušejte i další produkty ...

Porovnat ceny  od 366  v 2 obchodech

Popis zboží EXCITE „Man Volume 30ml

Inovativní zvětšující gel Excite Man Volume je z hlediska efektivity i ceny nejlepším prostředkem na trhu pro zvětšení údu. Po nanesení gelu dochází k výrazně většímu prokrvení penisu, což způsobí zvětšení a zároveň prodloužení penisu.

  • zajišťuje velmi pevnou erekci,
  • zvětší délku i průměr údu.
  • Náš tipVyzkoušejte i další produkty značky Diet Esthetic

Jak používatPřed použitím protřepejte. Aplikujte jemnou masáží, dokud se gel zcela nevstřebá.

EXCITE „Man Volume 30ml

Další popis produktu EXCITE „Man Volume 30ml

EXCITE „Man Volume 30ml“ Tento gel je z hlediska efektivity i ceny nejlepším prostředkem na zvětšení údu. Po nanesení gelu dochází k výrazně většímu prokrvení penisu. Vaše erekce bude velmi pevná, zvětší se průměr vašeho údu a pocity při splynutí s partnerčiným tělem tak získají na intenzitě. Aplikujte jemnou masáží, dokud se zcela nevstřebá. Kosmetický přípravek pro vnější použití. Nebylo testováno na zvířatech. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Jiný popis produktu

Excite Man Volume. Tento sprej slouží k zesílení prokrvení pohlavního orgánu muže. Sprej obsahuje účinné látky, které mají chladívé a hřejivé účinky.