INVERMA Erekta-Absolut-Creme 18ml

INVERMA Erekta-Absolut-Creme 18ml Krém, který podporuje zlepšení a prodloužení erekce.Balení obsahuje 18 ml tohto krému. Stačí ho jen vetřít do pokožky penisu a výsledek je zaručený. Jak už napovídá název tohoto krému, jde o výrobek, který ulehčí dosáhnutí kvalitní a dlouhé erekce pohlavního údu. Ošetřuje pohlavní mužské orgány, má příjemnou,... Více

Porovnat ceny  od 380  v 4 obchodech

Popis zboží INVERMA Erekta-Absolut-Creme 18ml

INVERMA Erekta-Absolut-Creme 18ml Krém, který podporuje zlepšení a prodloužení erekce.Balení obsahuje 18 ml tohto krému. Stačí ho jen vetřít do pokožky penisu a výsledek je zaručený. Jak už napovídá název tohoto krému, jde o výrobek, který ulehčí dosáhnutí kvalitní a dlouhé erekce pohlavního údu. Ošetřuje pohlavní mužské orgány, má příjemnou, specifickou vůni, hluboko čistí na základě make-up efektu. Vede k fantastickému, příjemnému prokrvení penisu.

INVERMA Erekta-Absolut-Creme 18ml

Další popis produktu INVERMA Erekta-Absolut-Creme 18ml

Krém, který podporuje zlepšení a prodloužení erekce.Balení obsahuje 18 ml tohto krému. Stačí ho jen vetřít do pokožky penisu a výsledek je zaručený. Jak už napovídá název tohoto krému, jde o výrobek, který ulehčí dosáhnutí kvalitní a dlouhé erekce pohlavního údu. Ošetřuje pohlavní mužské orgány, má příjemnou, specifickou vůni, hluboko čistí na základě make-up efektu. Vede k fantastickému, příjemnému prokrvení penisu.