SHUNGA SQUIRT krém - ženská ejakulace

SHUNGA Rain of Love SQUIRT - krém na stimulaci ženské ejakulace Squirting - ženská ejakulace - pořádně mokrý orgasmus Dopřejte své partnerce maximální rozkoš. Shunga SQUIRT krém vyvolá u Vaší partnerky mokrý orgasmus, zakončený tzv. squirtingem, ženskou ejakulaci. Stačí nanést velmi malé množství do oblasti BODU G a jemně masírovat. Při masáži se... Více

Porovnat ceny  od 699  v 2 obchodech

Popis zboží SHUNGA SQUIRT krém - ženská ejakulace

SHUNGA Rain of Love SQUIRT - krém na stimulaci ženské ejakulace Squirting - ženská ejakulace - pořádně mokrý orgasmus Dopřejte své partnerce maximální rozkoš. Shunga SQUIRT krém vyvolá u Vaší partnerky mokrý orgasmus, zakončený tzv. squirtingem, ženskou ejakulaci. Stačí nanést velmi malé množství do oblasti BODU G a jemně masírovat. Při masáži se dostaví pocit dráždivého tepla, který vede k velmi intenzivnímu orgasmu, který velmi často končí tzv. squirtingem. Nejprve doporučujeme krém vmasírovat do oblasti bodu G a potom přistoupit k vlastní souloži. Doporučené polohy jsou zejména ty, které stimulují bod G. Vše je detailně popsáno v přiložené brožurce. Někdy měla problém dosáhnout orgasmu a dalo mi to vždycky dost práce. Zkusil jsem postupovat dle příručky a nanesl jsem cca dvě kapky na prst a jemně jí krém vmasíroval do oblasti BODU G, dle příručky. Během cca 10ti minut zažila velmi intenzivní mokrý orgasmus. Byla neuvěřitelně uvolněná a vzrušená!!! Squirt krém si užíváme opravdu skvěle a doporučujeme!!!" Bližší informace můžete získat na této adrese.

SHUNGA SQUIRT krém - ženská ejakulace

Další popis produktu SHUNGA SQUIRT krém - ženská ejakulace

SHUNGA Rain of Love SQUIRT krém krém na stimulaci ženské ejakulace Squirting - ženská ejakulace - pořádně mokrý orgasmus Dopřejte své partnerce maximální rozkoš.