Ardorin

Nástupce oblíbených tablet intimx = český výrobek ARDORIN Je ideální pro všechny muže, kteří netrpí žádnou sexuální dysfunkcí ale prostě chtějí podat lepší sexuální výkon než obvykle. Ardorin je 100% přírodní vysoce kvalitní produkt, který je volně prodejný a působí pozitivně na erekci a sexuální výkonnost. Výtažky z 9 unikátních bylin, které jsou v... Více

Porovnat ceny  od 399  v 2 obchodech

Popis zboží Ardorin

Nástupce oblíbených tablet intimx = český výrobek ARDORIN Je ideální pro všechny muže, kteří netrpí žádnou sexuální dysfunkcí ale prostě chtějí podat lepší sexuální výkon než obvykle. Ardorin je 100% přírodní vysoce kvalitní produkt, který je volně prodejný a působí pozitivně na erekci a sexuální výkonnost. Výtažky z 9 unikátních bylin, které jsou v Ardorinu obsaženy, používá čínská medicína s pozitivními výsledky již stovky let a jak potvrdili laboratorní testy - jejich požití je naprosto bezpečné. Tyto byliny mají afrodiziakální účinky a příznivě působí na mužskou potenci, psychiku, oběhový systém, rozšíření cév a tvorbu spermií. Ardorin? Je 100% přírodní, proto se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků či zdravotních potíží, které obvykle doprovázejí syntetické produkty. Všechny dosavadní průzkumy Ardorinu navíc vyloučily jakékoliv toxické reakce. Není založen na placebo efektu – výtažky z 9 rostlin, které Ardorin obsahuje, jsou v čínské medicíně bezpečně používány s pozitivními výsledky již stovky let. Ardorin je volně prodejný bez receptu, vyhnete se tak nepříjemným návštěvám lékaře. Se svými problémy se nemusíte vůbec nikomu svěřovat. Jeho cena je ve srovnání s klasickými syntetickými léky výrazně nižší.

Ardorin

Morinda posiluje potenci a zvyšuje vitalitu. Přináší také výborné výsledky při léčbě psychických potíží a depresí – obsahuje melatonin a hormon štěstí serotonin. 37,6 mg kůry eukómie (Eucommia ulmoides Oliv.) Eukómie je jedna z 50 bylin zařazených do tradiční čínské medicíny. Působí příznivě na krevní tlak, posiluje vazy, šlachy a kosti. 30,3 mg plodu klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) Klanopraška má příznivý vliv na posílení imunity a na sexuální výkonnost u mužů a erotickou senzitivitu u žen. Využívá se také jako podpora činnosti ledvin a plic. 30 mg skořice čínské (Cinnamomum cassia) Skořice čínská je používána jako koření a léčebná rostlina. Má posilující účinek, odstraňuje stres a je přírodním afrodisiakem s převahou mužské složky. 25,25 mg kořenu angeliky čínské (Archangelica chinensis) Andělika reguluje krevní tlak, podporuje oběhový systém a stimuluje imunitní systém. Látky obsažené v kořenu anděliky mají též zklidňující účinek a působí příznivě na lidskou psychiku. 25 mg kořenu rehmánie (Rehmannia glutinosa) Rehmánie má schopnost odstraňovat z organismu teplo, ochlazovat jej a využívat krev. Kokořík má také uklidňující účinek a působí antisepticky. 18,55 mg oddenku jamu (Dioscorea opposita Thunb.) Jam obsahuje sapogenin, známé přírodní afrodiziakum. Je užíván při problémech s anorexií a průjmech a příznivě působí na tvorbu spermií. Pokud jej užijete spolu s těžkým jídlem či alkoholem, oddálíte jeho působení. Účinek Ardorinu se dostaví nejdříve 1 hodinu po požití kapsle a trvá 6 až 36 hodin.