EREKTIN XXL, 90

Celkem 473,7 mg v jedné kapsli Erektin XXL je produkt na zvětšení délky i šířky penisu v erekci. Jedná se o perfektní řešení pro ty, kteří neměli to štěstí se narodit s velkým penisem. Dosažení prvních výsledků trvá přibližně 1-2 týdny. Co je důležité, že při úžití celého balení nejenom, že budete daleko víc spokojen s velikostí penisu v erekci, ale... Více

Porovnat ceny  od 990  v 2 obchodech

Popis zboží EREKTIN XXL, 90

Celkem 473,7 mg v jedné kapsli Erektin XXL je produkt na zvětšení délky i šířky penisu v erekci. Jedná se o perfektní řešení pro ty, kteří neměli to štěstí se narodit s velkým penisem. Dosažení prvních výsledků trvá přibližně 1-2 týdny. Co je důležité, že při úžití celého balení nejenom, že budete daleko víc spokojen s velikostí penisu v erekci, ale také jsou výsledky dlouhodobé. Není tedy potřeba užívat celý rok.

Mnoho zapomenutých kmenů v Peru, Amazonii, Africe a Asii mají dodnes jako součást svých rituálů pohlavní akt. Před každým takovýmto rituálem každý z mužů rozžvýká směs bylin. Vědci tyto byliny zkoumali a objevili jejich afrodiziakální a erekci zvětšující účinky. Princip je jednoduchý. Při erekci se v krátkém čase nahrne velký objem krve do topořivých těles penisu, která se tak naplňují a zvětšují. Současně se zúží průsvit žil, a tedy výrazně sníží odtok krve z penisu. Díky tomuto jevu dojde k zvětšení délky i tloušťky penisu. Při pravidelném užívání je efekt dlouhodobý.

EREKTIN XXL, 90

Zlepšuje mužskou plodnost. Snižuje hladinu krevního cholesterolu o 25–30%. Působí jako velmi účinné antisklerotikum. Kladně působí na prostatu a erekci. Zvyšuje počet a pohyblivost spermií. Působí proti duševní vyčerpanosti a stresu. Posiluje a omlazuje organizmus. Důležitý pro transport a uchovávání dusíku ve svalové tkáni. Zvyšuje počet i pohyblivost spermií. Dodávání argininu může zvýšit množství oxidu dusičného - látky, která podporuje erekci penisu. Zvyšuje růst svalové hmoty. Regeneruje organismus. Napomáhá správné funkci jater. Podporuje sexuální svěžest. Zvyšuje sexuální touhu a zároveň působí příznivě na erekci. Podporuje psychickou a fyzickou kondici. Přirozeně vyrovnává hormonální výkyvy. Je považována za nejcennější afrodisiakum z oblastí latinské Ameriky. Stoupá hladina testosteronu, rozšiřují se cévy a zvyšuje se tvorba spermií. Tlumí projevy únavy. Zlepšuje činnost mozku. Pomáhá snižovat stres. Dodává vůli k činosti, tvořivou aktivitu a celkově chuť do života. Ženšenem lze nahradit veškeré nezdravé stimulanty jako káva, energy drinky. Silybum marianum,Gingko biloba, Koenzym Q10.