EROpharm ClitoriX Active

EROpharm ClitoriX Active Krém Clitorix Active je krém pro ženy ke zvýšení citlivosti klitorisu a poševního vchodu. Také k podpoře citlivosti a vnímavosti k erotickým vjemům a tím k získání intenzivnějšího orgasmu. Dostatečné množství (asi jako hrášek) nanést na sliznici a jemnými pohyby dokonale vmasírovat, účinek na sebe nenechá dlouho čekat.... Více

Porovnat ceny  od 295  v 5 obchodech

Popis zboží EROpharm ClitoriX Active

EROpharm ClitoriX Active Krém Clitorix Active je krém pro ženy ke zvýšení citlivosti klitorisu a poševního vchodu. Také k podpoře citlivosti a vnímavosti k erotickým vjemům a tím k získání intenzivnějšího orgasmu. Dostatečné množství (asi jako hrášek) nanést na sliznici a jemnými pohyby dokonale vmasírovat, účinek na sebe nenechá dlouho čekat. Dermatologicky a klinicky testováno. Moderní vitalizující přípravek určený speciálně k péči o klitoris. Ošetřující a účinné látky optimálně zásobují klitoris, dodají vám sexuální svěžest a zvyšují vitalitu a dobrý pocit.

Další popis produktu EROpharm ClitoriX Active

Moderní vitalizující přípravek určený ke speciální péči o klitoris. Ošetřuje, zásobí příznivými látkami, dodává sexuální svěžest a zvyšuje sexuální apetit, díky prokrvení genitálie.

Jiný popis produktu

Krém Clitorix Active je krém pro ženy ke zvýšení citlivosti klitorisu a poševního vchodu.