EROpharm Španělské mušky

Krém pro muže i ženy, k podpoře citlivosti a vnímavosti k erotickým vjemům a tím k získání orgasmu. Dostatečné množství nanést na pokožku a jemnými pohyby dokonale vmasírovat, účinek na sebe nenechá dlouho čekat. Dermatologicky a klinicky testováno. Obsah balení 40ml. Moderní vitalizující přípravek s multisexuálním efektem - pro ženu i pro muže.... Více

Porovnat ceny  od 349  v 4 obchodech

Popis zboží EROpharm Španělské mušky

Krém pro muže i ženy, k podpoře citlivosti a vnímavosti k erotickým vjemům a tím k získání orgasmu. Dostatečné množství nanést na pokožku a jemnými pohyby dokonale vmasírovat, účinek na sebe nenechá dlouho čekat. Dermatologicky a klinicky testováno. Obsah balení 40ml. Moderní vitalizující přípravek s multisexuálním efektem - pro ženu i pro muže. Speciální obsažené látky dodají sexuální svěžest vám a vašemu partnerovi zvýšením vašeho dobrého pocitu.

EROpharm Španělské mušky

Další popis produktu EROpharm Španělské mušky

EROpharm Španělské mušky Krém pro muže i ženy, k podpoře citlivosti a vnímavosti k erotickým vjemům a tím k získání orgasmu. Dostatečné množství nanést na pokožku a jemnými pohyby dokonale vmasírovat, účinek na sebe nenechá dlouho čekat. Dermatologicky a klinicky testováno. Obsah balení 40ml Moderní vitalizující přípravek s multisexuálním efektem - pro ženu i pro muže.

Jiný popis produktu

Krém španělské mušky pro muže i ženy, k podpoře citlivosti a vnímavosti k erotickým vjemům a tím k získání orgasmu.