Forte 90 tbl. pro ženy

ArginMax® Forte pro ženy je unikátní doplněk stravy, který navazuje na velmi oblíbený ArginMax®.Každá tobolka přípravku ArginMax® Forte pro ženy obsahuje kombinaci čtyř složek Forte ComplexTM. Každá složka má svou specifickou a nezaměnitelnou úlohu.Selen přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativ... Více

Porovnat ceny  od 945  v 5 obchodech

Popis zboží Forte 90 tbl. pro ženy

ArginMax® Forte pro ženy je unikátní doplněk stravy, který navazuje na velmi oblíbený ArginMax®.

Každá tobolka přípravku ArginMax® Forte pro ženy obsahuje kombinaci čtyř složek Forte ComplexTM. Každá složka má svou specifickou a nezaměnitelnou úlohu.

Forte 90 tbl. pro ženy

Selen přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem 51,9 μg = 94,4 % DDD D Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, přispívá k normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  • L-arginin, L-citrulin, tribulus, crocus
  • L-citrulin, extrakt Schisandra chinensis, tribulus, crocus
  • Obsah: 90 tobolek.

Forte neužívejte při známé přecitlivělosti vůči některé z obsažených složek. Přípravek ArginMax Forte není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky.

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Užívání není doporučováno dětem do 15 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. ArginMax Forte je doplněk stravy - není registrováno jako lék.