MACA (Natural Medicaments)

MACA (Natural Medicaments) Maca je prastará léčivá bylina peruánských And. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. Pomáhá léčit sexuální impotenci mužů, frigiditu žen a neplodnost. Maca stimuluje jak mozková centra, tak... Více

Porovnat ceny  od 461  v 3 obchodech

Popis zboží MACA (Natural Medicaments)

MACA (Natural Medicaments) Maca je prastará léčivá bylina peruánských And. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. Pomáhá léčit sexuální impotenci mužů, frigiditu žen a neplodnost. Maca stimuluje jak mozková centra, tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny.

MACA (Natural Medicaments)

Při větším dávkování se efekt přípravku zvyšuje. Nebyla zjištěna toxicita ani žádné nežádoucí účinky. Nejedná se o tonikum, které navozuje okamžité sexuální reakce, naopak působení je mnohem lepší, přirozenější a dlouhodobě trvající. Bez konzervačních přísad. Nepřibarvováno, nearomatizováno.

Další popis produktu MACA (Natural Medicaments)

Eregma Max Power tbl.100 + tbl.20 zdarma Velmi komplexní a velmi účinný přírodní přípravek k výraznému zlepšení sexuálních funkcí, plodnosti, podpory erekce a omlazení organizmu. Zintenzivňuje sexuální prožitek obou partnerů.

Jiný popis produktu

Maca je prastará léčivá bylina peruánských And. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví.