Maximum 45ml

INVERMA Maximum (Penisbalsam) 45ml Vyživující balzám na penis. Podporuje jeho prokrvení, příznivě působí na mužskou erekci a je vhodný i na masáž penisu. Tento balzám má ne jen afrodiziakální účinky, ale působí i jako prevence nedostatečné erekce. Zvyšuje prokrvení penisu a stimuluje erekční tkanivo. Je určený i na masáž a ošetřování penisu, na čištění... Více

Porovnat ceny  od 259  v 5 obchodech

Popis zboží Maximum 45ml

INVERMA Maximum (Penisbalsam) 45ml Vyživující balzám na penis. Podporuje jeho prokrvení, příznivě působí na mužskou erekci a je vhodný i na masáž penisu. Tento balzám má ne jen afrodiziakální účinky, ale působí i jako prevence nedostatečné erekce. Zvyšuje prokrvení penisu a stimuluje erekční tkanivo. Je určený i na masáž a ošetřování penisu, na čištění s hloubkovým působením a pro posílení erotizující vůně.

Maximum 45ml

Další popis produktu Maximum 45ml

Balzám na penis. Penis poskytuje největší pocit rozkoše a nejvyšší prožitek lásky. I žena vychutnává prostřednictvím penisu to největší slastné opojení. To by mělo být dostatečným důvodem k tomu, udržovat penis pravidelnou péčí, masážemi a čistotou v bezvadné sexuální formě. Tento balzám zvyšuje prokrvení a stimuluje erekční tkáň.

Jiný popis produktu

Tento balzám má ne jen afrodiziakální účinky, ale působí i jako prevence nedostatečné erekce. Zvyšuje prokrvení penisu a stimuluje erekční tkanivo. Je určený i na masáž a ošetřování penisu, na čištění s hloubkovým působením a pro posílení erotizující vůně.