Power Caps (60 Kapslí)

Dvouměsíční balení na podporu erekce pro muže v podobě HOT Man Power caps. V erekčních tabletách naleznete výtažky z rostliny aloe vera, jež účinně posilují mužský chtíč a silnou potenci.Výtažky z aloe vera již hojně užívali původní obyvatelé jižní Ameriky na podporu erekce. Tento doplněk Vám během 2 měsíců, vystupňuje sexuální apetit a erekci.... Více

Porovnat ceny  od 486  v 3 obchodech

Popis zboží Power Caps (60 Kapslí)

Dvouměsíční balení na podporu erekce pro muže v podobě HOT Man Power caps. V erekčních tabletách naleznete výtažky z rostliny aloe vera, jež účinně posilují mužský chtíč a silnou potenci.

Výtažky z aloe vera již hojně užívali původní obyvatelé jižní Ameriky na podporu erekce. Tento doplněk Vám během 2 měsíců, vystupňuje sexuální apetit a erekci.

Další popis produktu Power Caps (60 Kapslí)

Intensify your climax with these stimulating and exciting products. You can use them to make your love life even more intense.

Jiný popis produktu

HOT WOMAN Power Caps (60 Kapslí) Potravinový doplněk HOT Woman Power caps obsahuje jako hlavní složku výtažek z řasy Spirulina. Tato řasa může pomoci ženám při poruchách libida, dále může zvýšit sexuální výkonnost a chuť. HOT Woman Power caps byly vyvinuty speciálně pro potřeby žen.