Power tbl.100

MAX Power je velmi komplexní a velmi účinný přírodní přípravek určený k podpoře sexuálních funkcí. Pomáhá zvyšovat výkonnost organismu. Eregma MAX Power obsahuje kombinaci účinných látek určených k podpoře sexuálních funkcí především u mužů. Účinek produktu je zvýšen technologií mikronizace. Eregma MAX Power pomáhá zintenzivňovat sexuální prožitek obou... Více

Porovnat ceny  od 558  v 10 obchodech

Popis zboží Power tbl.100

MAX Power je velmi komplexní a velmi účinný přírodní přípravek určený k podpoře sexuálních funkcí. Pomáhá zvyšovat výkonnost organismu. Eregma MAX Power obsahuje kombinaci účinných látek určených k podpoře sexuálních funkcí především u mužů. Účinek produktu je zvýšen technologií mikronizace. Eregma MAX Power pomáhá zintenzivňovat sexuální prožitek obou partnerů. Tablety pro lepší sex.

Koenzym Q10 se velmi intenzívně podílí na regeneraci buněk a zvýšení energetických zásob, respektive buněčné energie. Účinné vstřebávání koenzymu Q 10 je podpořeno speciální technologií výroby (mikronizace) a přídavkem extraktu bylin (smilax officinalis a tribulus terrestris).

Jsou-li v nadbytečném množství a působí-li dlouhodobě, organismus poškozují. Jejich obsah se zvyšuje např. kouřením, konzumací alkoholu, nadměrným příjmem potravy a stresem. Koenzym Q10, vitamín E, silymarin a selen snižují hladinu těchto volných radikálů a reaktivních molekul, což je velmi důležité pro zlepšení metabolizmu, snížení únavnosti, snížení důsledků stresu a do jisté míry i k odstranění pocitů "ztráty energie".

Power tbl.100
 • Natural Medicaments Eregma MAX power 100 tbl. + 20 tbl. ZDARMA
 • má pozitivní účinek na početí, kvalitu a pohyblivost spermií,
 • zmírňuje stres a pocity úzkosti,
 • snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti,
 • zvyšuje vytrvalost, odolnost, koncentraci, svěžest a paměť,
 • zlepšuje metabolismus tuků, snižuje hladinu cholesterolu, posiluje srdce,
 • zvyšuje vylučování žluči, zlepšuje činnost jater a zažívání,
 • zlepšuje funkci sliznic zažívacího ústrojí a močových cest,
 • příznivě působí na imunitu organismu,
 • snižuje vypadávání vlasů a zlepšuje jejich kvalitu,
 • příznivě pomáhá při zánětlivých procesech pohybového aparátu,
 • zpomaluje stárnutí organismu.
 • Účinek přípravku je komplexní
 • Na organismus působí antioxidačně
 • Podporuje životně důležité enzymatické procesy
 • Adaptogenní účinek
 • Zlepšení metabolismu tuků a ochrana jater
 • Afrodiziakální účinek
 • Ovlivnění předstojné žlázy (prostaty)

Tyto prvky jsou obsaženy v přípravku v biologicky dobře dostupné formě a organismus je schopen je velmi dobře využít.

Tyto látky povzbuzují jeho výdrž a bdělost, což se projevuje zlepšením nálady a mírným stimulačním účinkem na mozek.

Jejich užíváním se zlepšuje zažívání a stabilizuje hladina cholesterolu ve složce LDL, jejíž zvýšená hladina se podílí na zvýšené únavnosti a zemdlenosti.

L-arginin, smilax officinalis, panax ginseng a tribulus terrestris se projevuje ve třech různých oblastech. L-arginin je zdrojem oxidu dusnatého způsobujícího rozšíření cév, což se příznivě projevuje na prokrvení v pánevní oblasti a prokrvenosti pohlavního údu a tím na zlepšení erektilní funkce (erekce) a sexuálního potenciálu. Panax ginseng působí přímo afrodiziakálně a zlepšuje psychické procesy příznivě ovlivňující sexualitu. Smilax officinalis a tribulus terrestris obsahují sapogeniny, které zasahují do metabolizmu steroidních látek podílejících se na zlepšení sexuálních funkcí organismu. Tribulus terrestris má pozitivní účinky na tvorbu spermií a sexuální zdraví.

Další popis produktu Power tbl.100

Eregma MAX Power je velmi komplexní a velmi účinný přírodní přípravek určený k podpoře sexuálních funkcí. Tablety pro lepší sex.

Popis Přípravek Eregma MAX Power pomáhá zvyšovat výkonnost organismu. Obsahuje kombinaci účinných látek určených k podpoře sexuálních funkcí především u mužů. Účinek produktu je zvýšen technologií mikronizace. Eregma MAX Power pomáhá zintenzivňovat sexuální prožitek obou partnerů. Eregma MAX Power obsahuje byliny maca a kotvičník označované jako "přírodní viagra", žen-šen označovaný za "kořen života", ginkgo bilobu a indiány oblíbený smilax. Obsažené prvky selen, zinek a měď tvoří významnou funkční součást řady enzymů důležitých pro životní funkce v organismu. V přípravku Eregma MAX Power jsou zastoupeny v biologicky dobře dostupné formě a organismus je schopen je velmi dobře využít.

Dávkování Užívejte 1 tabletu 2x denně (dopoledne mezi jídly, večer nejlépe 3 hodiny před spaním). Dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko). V doporučených dávkách nemá přípravek nežádoucí vedlejší účinky, působí pozvolna a přirozeně. Nevzniká na něj návyk. Účinek se u vyčerpaného organismu znatelně projeví už po jednodenní dávce, výrazného účinku je dosaženo po několika týdenním užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě - i po dobu několika měsíců. Po využívání dvou balení (regenerační kúra) účinek přípravku dlouhodobě přetrvává. Pokud se potíže opět objeví, je vhodné regenerační kúru zopakovat.

Upozornění Doplněk stravy. Nevhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchou krevní srážlivosti a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Účinnost vstřebávání složek je zvýšena technologií mikronizace. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.

Další sdělení V naší nabídce naleznete také Eregma Max Power 100 tbl. + 20 tbl.

Jiný popis produktu

Max Power tbl.100 + tbl.20 zdarma Velmi komplexní a velmi účinný přírodní přípravek k výraznému zlepšení sexuálních funkcí, plodnosti, podpory erekce a omlazení organizmu. Zintenzivňuje sexuální prožitek obou partnerů. Tablety pro lepší sex. Účinek prověřen klinickou studií.

Power tbl.100

Eregma MAX power 100 tbl. + 20 tbl. Zlepšuje energetické procesy v buňkách, což vede ke zvýšení obsahu energie. Koenzym Q10 se velmi intenzívně podílí na regeneraci buněk a zvýšení energetických zásob, respektive buněčné energie. Účinné vstřebávání koenzymu Q 10 je podpořeno speciální technologií výroby (mikronizace) a přídavkem extraktu bylin (sarsaparilla a tribulus terrestris). Na organismus působí antioxidačně V organismu běžně vznikají reaktivní formy kyslíku a dusíku, tzv. volné radikály. Jsou-li v nadbytečném množství a působí-li dlouhodobě, organismus poškozují. Jejich obsah se zvyšuje např. kouřením, konzumací alkoholu, nadměrným příjmem potravy a stresem. Jejich užíváním se zlepšuje zažívání a dochází k mírnému snížení hladiny cholesterolu ve složce LDL. Je známo, že zvýšená hladina cholesterolu a určité frakce triglyceridů se podílí na zvýšené únavnosti a zemdlelosti, což tyto složky odstraňují. Afrodiziakální účinek Účinek složek jako je L-arginin, sarsaparilla, panax ginseng a tribulus terrestris se projevuje ve třech různých oblastech. L-arginin je zdrojem oxidu dusnatého způsobujícího rozšíření cév, což se příznivě projevuje na prokrvení v pánevní oblasti a prokrvenosti pohlavního údu a tím na zlepšení erektilní funkce (erekce). Panax ginseng působí přímo afrodiziakálně a zlepšuje psychické procesy příznivě ovlivňující sexualitu. Sarsaparilla a tribulus terrestris obsahují sapogeniny, které zasahují do metabolizmu steroidních látek podílejících se na zlepšení sexuálních funkcí organizmu. Ovlivnění předstojné žlázy (prostaty) Zinek se na zmíněném procesu podílí velmi intenzivně, tato skutečnost je dobře známa a sloučeniny zinku jsou používány v prevenci a při ovlivňování hypertrofie prostaty. Správná činnost předstojné žlázy (prostaty) je podmínkou bezproblémové sexuální aktivity u mužů. Ovlivnění činnosti centrálního nervového systému Extrakt z panax ginseng zlepšuje činnost centrálního nervového systému a navozuje lepší náladu. Dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko). Doporučená denní dávka nemá nežádoucí vedlejší účinky, působí pozvolna a přirozeně. Není návykový. Účinek se u vyčerpaného organismu znatelně projeví už po jednodenní dávce, výrazného účinku je dosaženo po několika týdenním užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě - i po dobu několika měsíců. Po využívání dvou balení (regenerační kúra) účinek přípravku dlouhodobě přetrvává. Nevhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchou krevní srážlivosti a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Účinnost vstřebávání složek je zvýšena technologií mikronizace. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.