Valopron na zvýšení potence 60tob

Obsahuje vytříbenou kombinaci bylinných látek, u níž byl prokázán významný vliv na podporu sexuální apetence, schopnosti erekce a prožívání u mužů.Kombinace bylin sestavená ve shodě se současnými vědeckými poznatky stimuluje jak cévní, tak i centrální nervovou soustavu a je dále doplněna o aminokyselinu L-arginin, důležitou při procesu erekce.... Více

Porovnat ceny  od 361  v 2 obchodech

Popis zboží Valopron na zvýšení potence 60tob

Obsahuje vytříbenou kombinaci bylinných látek, u níž byl prokázán významný vliv na podporu sexuální apetence, schopnosti erekce a prožívání u mužů.

Kombinace bylin sestavená ve shodě se současnými vědeckými poznatky stimuluje jak cévní, tak i centrální nervovou soustavu a je dále doplněna o aminokyselinu L-arginin, důležitou při procesu erekce.

Muiara Puama - amazonská bylina bohatě užívaná tradičně na podporu potence. Pro stimulující účinky obsažených látek (alkaloidy, trirteropeniny a významné fytosteroly) je dnes jednou z nejvyhledávanějších bylin na podporu potence.

Valopron na zvýšení potence 60tob

Maca - brazilská bylina, která je již po staletí uznávána jako jedno z nejúčinnějších přírodních afrodiziak (obsahuje alkaloidy, saponiny, sitosterol, stigmasterol a p-metoxybenzyl isothiokyanát podstatný pro účinek na potenci). Má pozitivní vliv na potenci, objem semene, pohyblivost a počet spermií.

  • zvyšuje sexuální apetenci,
  • podporuje sexuální potenci,
  • má příznivý vliv na schopnost erekce a sexuální aktivitu,
  • podporuje plodnost (počet a pohyblivosti spermií),

Tribulus terestris - obsahuje bylinné saponiny steroidní povahy (tribulosin a beta-sitosterol-D-glucosid, diosgenin, yamogenin, epismilagenin, tigogenin, gitogenin), u nichž byl pozorován podpůrný účinek na oběhovou a nervovou soustavu. Působí na stimulaci tvorby endogenního testosteronu - mužského pohlavního hormonu.

Další popis produktu Valopron na zvýšení potence 60tob

Zasíláme v diskrétním balení! Valopron 60 tobolek je bylinný produkt zaměřený na podporu sexuální potence u mužů.  Je vhodné užívat jej dlouhodobě.