VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 10tablet

Pure POWER - podpora erekce 10tablet ViaMax - účinné afrodisiakum pro muže - Jeden z nejúčinnějších přípravků na erekci Získejte erekci a udržte si ji ! ViaMax POWER účinkuje okamžitě a efekt přetrvává až 24 hodin. ViaMax účinkuje dvěmi způsoby. ViaMax blokuje enzym phosphodiesterase-5 nebo PDE-5. To pomáhá svalstvu penisu v uvolnění a přílivu většího... Více

Porovnat ceny  od 599  v 3 obchodech

Popis zboží VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 10tablet

Pure POWER - podpora erekce 10tablet ViaMax - účinné afrodisiakum pro muže - Jeden z nejúčinnějších přípravků na erekci Získejte erekci a udržte si ji ! ViaMax POWER účinkuje okamžitě a efekt přetrvává až 24 hodin. ViaMax účinkuje dvěmi způsoby. ViaMax blokuje enzym phosphodiesterase-5 nebo PDE-5. To pomáhá svalstvu penisu v uvolnění a přílivu většího množství krve do penisu. ViaMax také podporuje hormonální mechanizmy odpovědné za sexuální výkon. Účinnost produktu ověřená všemi našimi sexshopy. Přípravek výrobce ze Švédska na zlepšení erekce a zvýšení sexuální chuti pro muže.

VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 10tablet

Další popis produktu VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 10tablet

ViaMax účinkuje dvěma způsoby. ViaMax blokuje enzym phosphodiesterase-5 nebo PDE-5. To pomáhá svalstvu penisu v uvolnění a přílivu většího množství krve do penisu.

  • VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 10tablet
  • Účinnost produktu ověřená všemi našimi sexshopy.
  • Garantujeme účinnost tablet

Jiný popis produktu

VIAMAX Pure POWER - podpora erekce 10tablet Získejte erekci a udržte si ji ! ViaMax POWER účinkuje okamžitě a efekt přetrvává až 24 hodin. ViaMax účinkuje dvěmi způsoby. ViaMax blokuje enzym phosphodiesterase-5 nebo PDE-5.